معرفی آبادبوم به عنوان شرکت برتر سقف کاذب و کناف در ایسنا
دسامبر 25, 2018
سقف کاذب کناف
انتخاب رنگ برای دیوار و سقف کاذب
ژانویه 9, 2019
معرفی آبادبوم به عنوان شرکت برتر سقف کاذب و کناف در ایسنا
دسامبر 25, 2018
سقف کاذب کناف
انتخاب رنگ برای دیوار و سقف کاذب
ژانویه 9, 2019
سقف کاذب

سقف کاذب:

سقف کاذب کناف و PVC یک ویژگی مهم دارد که آن مشبک بودن آن هست که ویژگی آن داشتن تمامی استاندارد های ساختمانی هست.که ما میتونیم این سقف هارو جایگزین سقف های غیر استاندار گچی و رابیتس که دست ساز هستن بکنیم. زیر ساز سقف های کاذب کناف از فولاد سبک دارای سطح مقطع ULCF ساخته شد صفحات روی سازه نیز گچی هستند  که با روکش یک یا چند لایه پوشانده شده.

ویژگی های سقف کاذب:

 برترین ویژگیش سرعت اجرای بالا و هزینه پایین آن هست . یکی دیگر از ویژگی های سقف کاذب انعطاف پذیر بودن آن است که هر طرحی قابل اجراست .وزن مجموع این نوع سقف های کاذب بسیار کم هست که پانل هایی که در اون کارشده همانند آن سبک میباشد

سقف کاذب مشبک:

زیر ساز سقف های کاذب مشبک فلزی به همراه تایل های ۶۰ در ۶۰ سانتیمتری هست که روی  این سازه ها نصب میشه و امکان دسترسی به بالای اون خیلی راحته و به راحتی میتونید به تاسیسات داخلی اون دست پیدا کنید.

تایل های مورد استفاده از قبل رنگ آمیزی شده و یا دارای روکش هایی از جنس PVC یا آلومینیوم می باشد.یکی از علت های هزینه پایین اون این هست که نیازی به رنگ نداره.

در مکان هایی که تاسیسات زیادی از سقف عبور کرده یا امکان آتش سوزی و گرمای زیاد هست از تایل های آلومینیوم استفاده میشه که هزینش کمی با تایل های PVC بالاتر هست

انواع تایل ها:

آکوستیک و غیر آکوستیک(ساده) در مکان هایی که نیاز به عایق صوتی داره مثل سینما و آمفی تئاتر و… از تایل های آکوستیک استفاده میشه.

نحوه نصب :

ابتدا نبشی های دور تادور مکان مورد نظر نصب میشه که حکم اولین سازه برابر رو داره، سازه بعدی سقف کاذب مشبک سپری

میباشد که انتهای کلیک هست و به یکدیگر وصل میشه و توسط سوراخ هایی که موجوده به سقف اصلی متصل میشه.

نقش نورپردازی سقف کاذب در دکوراسیون داخلی:

باتوجه به این که نورپردازی نقش بسیار مهمی در طراحی دکوراسیون داخلی داره . هر عنصری که در خونه نور پردازی میشه ظاهری خاص به وسیله ها میبخشه که اون هارو جذاب میکنه .

نورپردازی در قسمت گچبری های سقف کاذب:

زمانی که میخواهید سقف منزلتان را نور پردازی کنید باید دقت کنیدکه روی سقفتون چه عناصری قرار داره که با استفاده از اون بتونید نورپردازی خلاقانه تری داشنه باشید.یکی از چیز هایی که میتونه کمک کنه گچبری ها هستن که بهترین راهنما برا این کاره بخصوص که سقف دارای تزئینات کلاسیک باشه که نورپردازی در گچبری ها میتونه به لوکس شدن سقف کمکتون کنه.

نورپردازی سقف کاذب:

امروزه سقف های کاذب به شکل ها و طرح های مختلفی طراحی شده که تونسته به طراحی دکوراسیون داخلی خانه کمک کنه از جمله جذابیت های این نوع سقف های کاذب اینه که میتونه نورپردازی های زیبایی رو به دکوراسیون های داخلی بیاره.
یکی از منابع نوری که میتونید برای نورپردازی سقف کاذب استفاده کنید لوستر  هست که علاوه بر نورپردازی برای دکوراسیون داخلی هم کمک بگیرید. امروزه از سقف های کشسان نیز استفاده میشه که تنوع طرح و نقش بسیار زیادی داره.

سقف کاذب کناف