جهت هماهنگی خرید مصالح کناف ایران ( کی پلاس )، دریافت لیست قیمت شرکت کناف ایران و اجرای پروژه می توانید با شماره تماس ۰۹۰۲۶۴۵۰۵۴۵ دفتر فروش محصولات کناف ایران در تهران تماس حاصل فرمائید.

دفتر فروش شرکت کناف ایران ( کی پلاس )

 

پیام بگذارید

اگر سوالی دارید با ما در تماس باشید در اسرع وقت پاسخگوی شما خواهیم بود.

جهت هماهنگی خرید مصالح کناف ایران ( کی پلاس )، دریافت لیست قیمت شرکت کناف ایران و اجرای پروژه می توانید با شماره تماس 09026450545 فروشگاه دفتر فروش تهران محصولات کناف ایران تماس حاصل فرمائید.

شرکت های متعددی در بازار محصولات سقف کاذب و لوازم کناف و درایوال را با نام تجاری کناف عرضه می نمایند. اما باید توجه داشت که نام کناف (KNAUF) در اصل نام یک برند است که در ابتدا در کشور آلمان محصولات درایوال را ابداع نمود. برخی از عاملین، دارای انبار فروش کناف بوده و برخی دیگر تولید کننده محصولات شرکت کناف آلمان می باشند. یکی از عاملیت ها و نمایندگی های تولید کننده شرکت کناف مرکزی آلمان در ایران شرکت کناف ایران است.

نمایندگی کناف ایران

محصولات سقف کاذب و درایوال را با استفاده از مواد ، تکنولوژی و تحت لیسانس شرکت کناف آلمان تولید می نماید.

لیست عاملین فروش کناف ایران

و تنوع محصولات آن بسیار گسترده است. در حال حاضر شرکت کناف ایران محصولات خود را با برند کی پلاس (K+ ) تولید، عرضه و به فروش می رساند. با توجه به اینکه محصولات متفرقه موجود در بازار از کیفیت و استاندارد لازم برخوردار نیستند، حتما قبل از خرید اطمینان حاصل نمائید که محصول اصلی شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) به شما عرضه می گردد.

فروش کناف ایران در تهران