شرکت کناف

کناف در اصل یک برند معتبر جهانی متعلق به کشور آلمان می باشد که همواره در نوآوری در صنعت ساختمان و حمایت از ایده های نوین ساختمانی پیشتاز بوده است.

شرکت کناف برگرفته از نام خانوادگی کارل و دکتر آلفونس که در سال 1932 این شرکت را تاسیس نموده اند می باشد.

شرکت کناف بطور عمده در زمینه های زیر فعال می باشد.

سیستم های ساخت و ساز خشک ( پانل ) که بر مبنای گچ تولید می شوند.

عایق های صوتی و حرارتی ( انواع نوارهای عایق و پشم سنگ ).

استخراج سنگ آهک و تولید مصالح ساختمانی بر مبنای آن.

تولید مواد و مصالح ساختمانی بر پایه گچ و سیمان ( گچ برگ و سیمان برگ آکواپانل و غیره )

ساخت تجهیزات و ماشین آلات تولید مصالح ساختمانی فوق

از اصول این شرکت تاسیس کارخانجات مصالح ساختمانی در مناطقی است که در آنجا مواد اولیه مانند گچ ، آهک و سیمان فراوان بوده و بازار مصرف مناسب در آنجا وجود داشته باشد. و بدین منظور در نقاط مختلف از جمله شرق اروپا و آسیا و از جمله کشور ایران اقدام به تاسیس کارخانجات تولید مصالح ساختمانی نموده که نتیجه آن افزایش اشتغال و تولید مصالح ساختمانی با آخرین استانداردهای جهانی در این کشورها می باشد.

اصول اولیه این شرکت عدالت، رفتار منصفانه، تعهد و کارآفرینی می باشد که همواره به آن پایبند بوده است.

شرکت کناف علاوه بر تولید، واحدهای تحقیق و توسعه ، پشتیبانی فنی برای انتخاب مناسب ساختارها و پشتیبانی فنی در کارگاه ها داشتند تا بدین منظور علاوه بر تولید مصالح ساختمانی با کیفیت و روز آمدترین روش ها همواره در بخش تحقیق و توسعه مصالح جدیدتر و متناسب با نیاز روز را تولید نموده و نیز با توجه به ویژگی های در محصول بهترین محل استفاده و جزییات ساختار مناسب را به مشتریان عرضه نموده و نیز با نظارت در بخش اجرا در کارگاه های ساختمانی از اجزای صحیح دو ساختار اطمینان حاصل نماید.