پنل ( AMF ) و پوشش ضد آتش کناف ایران ( کی پلاس )

پنل AMF و پوشش ضد حریق و رطوبت شامل ساختارهای دیوار، سازه و سقف کاذب ساختمان با پانل مقاوم در برابر آتش ( FR و FM )کناف ایران (کی پلاس ) و تایل معدنی ضد حریق نسوز است. پنل FR به علت وجود فایبرگلس در ساختار خود خاصیت مقاومت در برابر حریق دارد. قیمت پنل FR از پنل FM پایین تر می باشد. پانل FM علاوه بر داشتن الیاف فایبرگلس دارای مواد ضد رطوبت در ساختار خود است. پانل نسوز FM کناف ایران ( کی پلاس ) به صورت همزمان خواص ضد حریق و رطوبت را داراست. تایل نسوز کناف ایران با برند AMF وارداتی از آلمان عرضه می گردد. از تایل های ۶۰*۶۰ نسوز برای سقف کاذب ضد آتش استفاده می گردد.

مطابق با آیین نامه های ساختمانی باید سازه های فلزی در قسمت تیرها و ستون ها و داکت تاسیسات تا مدت معینی ضد حریق باشند. بدین منظور یکی از روش های استفاده از صفحات پنل گچی مقاوم در برابر آتش کناف ایران (FR یا FM ) می باشد. باید توجه داشت که این پنل ها باید مطابق ساختار استاندارد نصب گردد تا نتیجه مناسب حاصل گردد.

پنل ضد حریق و ضد رطوبت ( کی پلاس )

در این ساختار ابتدا زیرسازی گالوانیزه سبک توسط پروفیل های کناف مورد نظر ساخته می شود. سپس از یک یا چند لایه پنل مقاوم در برابر حریق FR و یا پنل مقاوم در برابر حریق و رطوبت FM استفاده می شود. بدین ترتیب سازه مورد نظر در برابر حریق مقاوم می گردد. با استفاده از پوشش های ضد آتش کناف ایران ( کی پلاس ) می توان سازه ها و دیوارها را تا ۱۲۰ دقیقه ضد آتش نمود. در ضمن با اجرای این ساختار دیگر نیازی به اجرای نازک کاری نیست. پس از اجرای ساختار و انجام بتونه و ماستیک کناف، قابلیت رنگ آمیزی و دیگر پوشش ها را دارد. که این مسئله باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می گردد.

تایل ضد حریق و پنل نسوز کناف ( ای ام اف AMF )

تایل ضد حریق و پنل آکوستیک مواد الیاف معدنی کناف با برند ای ام اف ( AMF ) که محصول کشور آلمان است ارائه می گردد. این نوع سقف کاذب مناسب برای فضا های اداری، تجاری، اتاق سرور، سالن فرودگاه، سینما و تئاتر است. در ابتدا سازه سقف کاذب مشبک ( کلیک ۶۰*۶۰ ) بطور عادی با پروفیل های T شکل نمایان و یا سازه مخفی نصب می شود. سپس از تایل های ضد حریق و نسوز برند ای ام اف کناف ( AMF ) استفاده می گردد. تایل های نسوز برند ای ام اف دارای تنوع مناسب است. هر یک از این تایل ها با توجه به طرح و ضخامت دارای خواص آکوستیک و ضد حریق منحصر به فرد است.

جهت خرید محصولات اصل شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) و برند ای ام اف ( AMF ) و یا انجام پروژه های سیستم های ضد آتش کی پلاس می توانید با شماره ۰۹۰۲۶۴۵۰۵۴۵ دفتر فروش کناف ایران تماس حاصل فرمائید.

پانل ضد حریق کی پلاس - تایل AMF