جهت دریافت آخرین لیست قیمت کناف به روز رسانی شده سال ۱۴۰۲ محصولات شرکت کناف ایران در تهران ( کی پلاس +K ) و یا مشاوره جهت انتخاب نوع ساختار مناسب اجرایی متناسب با قیمت، می توانید با شماره ۰۹۰۲۶۴۵۰۵۴۵ دفتر فروش کناف ایران در تهران تماس حاصل فرمائید.

قیمت کناف ایران

محصولات سقف کاذب و درایوال کارخانه کناف ایران اصل با برند کی پلاس ( +K ) در تهران طیف گسترده ای دارد. از جمله پانل گچی ( پنل RG )، پانل ضد رطوبت ( پنل MR )، پانل ضد حریق ( پنل FR )، پانل ضد حریق و رطوبت ( FM )، پانل سیمانی ( آکواپنل )، پانل آکوستیک، سازه گالوانیزه، پروفیل کلیک، تایل ۶۰*۶۰ گچی، تایل آکوستیک، تایل نسوز، پودر بتونه، پودر ماستیک، گچ پاششی، چسب کاشی، پیچ و اتصالات توسط کناف ایران عرضه می گردد.

پانل سیمانی آکواپنل و تایل ضد حریق و آکوستیک ای ام اف AMF محصولات وارداتی کناف می باشد. قیمت کناف ایران ( کی پلاس ) نسبت به مصالح متفرقه موجود در بازار کمی بالاتر می باشد. در حال حاضر شرکت های متعددی در بازار محصولات سقف کاذب و درایوال را با نام عمومی کناف عرضه می نمایند. اما باید توجه داشت که نام کناف (KNAUF) در اصل نام یک برند آلمانی است. که در ابتدا در کشور آلمان محصولات درایوال و سقف کاذب را ابداع نمود.

شعب کناف

از آن زمان شرکت کناف آلمان در سراسر دنیا شعب متعددی را جهت مرکز تولید، پخش و فروش محصولات درایوال و سقف کاذب کناف ایجاد نموده است. همه این عاملین محصولات خود را مطابق با استاندارد کناف آلمان تولید می نمایند. یکی از این شعبه ها شرکت کناف ایران در تهران می باشد.

لیست قیمت شرکت کناف ایران

یکی از شعبه های تولیدی و توزیع محصولات شرکت کناف آلمان در ایران و در استان تهران قرار دارد. سابقه تاسیس کارخانه کناف در ایران در تهران به سال ۱۳۵۵ با نام وال برد می رسد. که پس از انقلاب با طی فراز و نشیب به شرکت کناف ایران تغییر نام پیدا کرد.

لیست قیمت شرکت کی پلاس

کناف ایران محصولات متنوع سقف کاذب و درایوال را با استفاده از مواد، فرمولاسیون، تکنولوژی و تحت لیسانس شرکت کناف آلمان تولید می نماید. در حال حاضر شرکت کناف ایران محصولات خود را با برند و نام تجاری کی پلاس (+K ) تولید، عرضه و با لیست قیمت مشخص به فروش می رساند. توجه داشته باشید که قیمت کناف و محصولات متفرقه موجود در بازار کمی ارزان تر است ولی از کیفیت و استاندارد لازم برخوردار نیستند. هنگام خرید اطمینان حاصل نمائید که محصول اصلی شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) مطابق با استاندارد و آخرین لیست قیمت محصولات کناف در سال ۱۴۰۲، به شما عرضه می گردد.

لیست قیمت کناف ایران 1402
لیست قیمت کی پلاس ۱۴۰۲

قیمت کناف ایران