فروش کناف

فروش کناف توسط شرکت های مختلف و با قیمت های متفاوت در بازار صورت می پذیرد. اما باید توجه داشت که نام کناف در اصل نام یک برند آلمانی است. این برند برای اولین بار محصولات درایوال و سقف کاذب کناف را ابداع نمود. سایت مرکزی و مرکز اصلی کناف در کشور آلمان واقع گردیده است. از آن زمان شرکت کناف آلمان سایت های متعدد تولید کناف را در سراسر دنیا احداث نموده است. شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) یکی از سایت های اصلی کناف آلمان است. آنالیز قیمت مصالح کناف ایران ( آنالیز قیمت کی پلاس ) مطابق با لیست قیمت فروش شرکت کناف ایران در تهران و سراسر کشور یکسان می باشد.

جهت ارائه خدمات مشاوره فروش محصولات شرکت کناف ایران (کی پلاس ) و یا ارسال لیست قیمت به روز رسانی شده ( کی پلاس ) و آنالیز مصالح ( کی پلاس ) می توانید با شماره ۰۹۰۲۶۴۵۰۵۴۵ تماس حاصل فرمائید.

فروش کی پلاس

شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) با استفاده از تکنولوژی کناف آلمان محصولات کناف را در سایت مرکزی کارخانه تهران تولید می نماید. این شرکت مصالح کناف ایران و لوازم کناف مربوط به اجرای تمامی سیستم ها را در سراسر کشور توزیع و پخش می نماید.

قابل توجه است که مصالح کناف متفرقه از کیفیت لازم برخوردار نیستند. به هنگام خرید کناف توجه داشته باشید که محصولات اصل شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) به شما عرضه گردد.

جهت خرید محصولات اصلی شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) مطابق با لیست قیمت درب کارخانه با شماره ۰۹۰۲۶۴۵۰۵۴۵ دفتر فروش کناف و محصولات شرکت کناف ایران تماس حاصل فرمائید.

آنالیز قیمت کی پلاس

آنالیز قیمت کی پلاس و مصالح کناف برای هر یک از سیستم های شرکت کناف ایران نیازمند بررسی نقشه های اجرایی ساختمان در سایت پروژه است. ولی بطور کلی در دفترچه آنالیز قیمت میزان مصرف متوسط هر یک از محصولات برای شرایط استاندارد و به صورت پیش فرض ذکر گردیده است.

در صورتی که سیستم های کناف ایران (کی پلاس ) جهت انجام در پروژه ای خاص مد نظر باشد، می بایستی مصالح مورد نیاز بطور مستقل در سایت پروژه و یا توسط واحد فروش کناف ایران ( کی پلاس ) مورد بررسی قرار گیرد.

جهت ارائه خدمات مشاوره فروش محصولات شرکت کناف ایران (کی پلاس ) و یا ارسال لیست قیمت به روز رسانی شده ( کی پلاس ) و آنالیز مصالح ( کی پلاس ) می توانید با شماره ۰۹۰۲۶۴۵۰۵۴۵ تماس حاصل فرمائید.

فروش کناف , آنالیز قیمت کناف
لیست فروش کناف ایران

فروش کناف