فروش کناف

فروش کناف توسط شرکت های مختلف و با قیمت های متفاوت در بازار صورت می پذیرد. اما باید توجه داشت که نام کناف در اصل نام یک برند آلمانی است. این برند برای اولین بار محصولات درایوال و سقف کاذب کناف را ابداع نمود. سایت مرکزی و مرکز اصلی کناف در کشور آلمان واقع گردیده است. از آن زمان شرکت کناف آلمان سایت های متعدد تولید کناف را در سراسر دنیا احداث نموده است. شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) یکی از سایت های اصلی کناف آلمان است. قیمت مصالح کناف ایران ( کی پلاس ) مطابق با لیست قیمت فروش شرکت کناف ایران در تهران و سراسر کشور یکسان می باشد.

فروش کی پلاس

شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) با استفاده از تکنولوژی کناف آلمان محصولات کناف را در سایت مرکزی کارخانه تهران تولید می نماید. این شرکت مصالح کناف ایران و لوازم کناف مربوط به اجرای تمامی سیستم ها را در سراسر کشور توزیع و پخش می نماید.

قابل توجه است که مصالح کناف متفرقه از کیفیت لازم برخوردار نیستند. به هنگام خرید کناف توجه داشته باشید که محصولات اصل شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) به شما عرضه گردد.

فروشگاه کناف

جهت خرید محصولات اصلی شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) مطابق با لیست قیمت درب کارخانه با شماره ۰۹۰۲۶۴۵۰۵۴۵ دفتر فروش کناف و محصولات شرکت کناف ایران تماس حاصل فرمائید.

آنالیز دقیق قیمت مصالح کناف برای هر یک از سیستم های شرکت کناف ایران (کی پلاس ) نیازمند بررسی نقشه های اجرایی ساختمان در سایت پروژه است. ولی بطور کلی در دفترچه آنالیز قیمت میزان مصرف متوسط هر یک از محصولات برای شرایط استاندارد و به صورت پیش فرض ذکر گردیده است.

در صورتی که سیستم های کناف ایران (کی پلاس ) جهت انجام در پروژه ای خاص مد نظر باشد، می بایستی مصالح مورد نیاز بطور مستقل در سایت پروژه و یا توسط واحد فروش کناف ایران ( کی پلاس ) مورد بررسی قرار گیرد.

جهت ارائه خدمات مشاوره فروش محصولات شرکت کناف ایران (کی پلاس ) و یا ارسال لیست قیمت به روز رسانی شده ( کی پلاس ) و آنالیز مصالح ( کی پلاس ) می توانید با شماره ۰۹۰۲۶۴۵۰۵۴۵ تماس حاصل فرمائید.

لیست قیمت کناف ایران
لیست قیمت کی پلاس

فروش کناف