پنل ( AMF ) و پوشش ضد آتش کناف ایران ( کی پلاس )

تایل ضد حریق کناف ایران (کی پلاس) و تایل AMF محصولات مربوط به مبحث سقف ضد حریق کناف ایران است. پوشش کناف ضد حریق و رطوبت در ساختارهای دیوار و سقف ضد حریق کناف ایران استفاده می گردد. پانل مقاوم در برابر آتش ( FR و FM )کناف ایران (کی پلاس ) و تایل معدنی نسوز در تمامی این ساختارها استفاده می گردد. پنل FR خاصیت مقاومت در برابر حریق دارد. قیمت پنل FR از قیمت کناف ضد حریق و ضد رطوبت (ضد آب) یا پنل FM ارزان تر است. پانل FM علاوه بر داشتن الیاف فایبرگلس دارای مواد ضد رطوبت (کناف مقاوم در برابر رطوبت) در ساختار خود است. پانل نسوز FM کناف ایران ( کی پلاس ) به صورت همزمان خواص ضد آتش و رطوبت (ضد آب) را داراست. تایل نسوز کناف ایران با برند AMF از آلمان وارد می گردد. از تایل های ۶۰*۶۰ آکوستیک نسوز برای سقف کاذب ضد آتش استفاده می گردد.

مطابق با آیین نامه های ساختمانی باید سازه های فلزی در قسمت تیرها و ستون ها و داکت تاسیسات تا مدت معینی ضد حریق باشند. بدین منظور از تایل AMF یا دیوار ضد حریق کناف ایران استفاده می گردد. در این دیوار ها از صفحات پنل گچی مقاوم در برابر آتش کناف ایران (FR یا FM ) استفاده می گردد. باید توجه داشت که این پنل ها باید مطابق ساختار استاندارد نصب گردد تا نتیجه مناسب حاصل گردد.

جهت خرید محصولات اصل شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) و برند ای ام اف ( AMF )، اطلاع از قیمت کناف ضد حریق و ضد رطوبت و یا انجام پروژه های سیستم های ضد آتش کی پلاس می توانید با شماره ۰۹۰۲۶۴۵۰۵۴۵ دفتر فروش کی پلاس تماس حاصل فرمائید.

کناف ضد حریق و ضد رطوبت ( کی پلاس )

در این ساختار ابتدا زیرسازی گالوانیزه سبک توسط پروفیل های کناف مورد نظر ساخته می شود. سپس از یک یا چند لایه پنل کناف مقاوم در برابر حریق FR و یا پنل مقاوم در برابر حریق و رطوبت FM استفاده می شود. بدین ترتیب سازه مورد نظر در برابر حریق مقاوم می گردد. با استفاده از پوشش های ضد آتش کناف ایران ( کی پلاس ) می توان سازه ها و دیوارها را تا ۱۲۰ دقیقه ضد آتش نمود. در ضمن با اجرای این ساختار دیگر نیازی به اجرای نازک کاری نیست. پس از اجرای پنل کناف ضد حریق و ضد رطوبت و انجام بتونه و ماستیک کناف، قابلیت رنگ آمیزی و دیگر پوشش ها را دارد. که این مسئله باعث صرفه جویی در هزینه و زمان می گردد.

تایل ضد حریق و پنل نسوز کناف ( ای ام اف AMF )

تایل ضد حریق و پنل آکوستیک مواد الیاف معدنی کناف با برند ای ام اف ( AMF ) که محصول کشور آلمان است ارائه می گردد. این نوع سقف کاذب مناسب برای فضا های اداری، تجاری، اتاق سرور، سالن فرودگاه، سینما و تئاتر است. در ابتدا سازه سقف کاذب مشبک ( کلیک ۶۰*۶۰ ) بطور عادی با پروفیل های T شکل نمایان و یا سازه مخفی نصب می شود. سپس از تایل های ضد حریق و نسوز برند ( AMF ) استفاده می گردد. تایل های نسوز برند ای ام اف دارای تنوع مناسب است. هر یک از این تایل ها با توجه به طرح و ضخامت دارای خواص آکوستیک و ضد حریق منحصر به فرد است.

جهت خرید محصولات اصل شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) و برند ای ام اف ( AMF )، اطلاع از قیمت کناف ضد حریق و ضد رطوبت و یا انجام پروژه های سیستم های ضد آتش کی پلاس می توانید با شماره ۰۹۰۲۶۴۵۰۵۴۵ دفتر فروش کی پلاس تماس حاصل فرمائید.

پانل ضد حریق کی پلاس - تایل AMF