بتونه درزگیری کناف ایران ( کی پلاس )

بتونه درزگیر کناف ایران ( کی پلاس ) جهت پرکردن درزهای ما بین صفحات گچی کناف در ساختارهای سقف کاذب و دیوارها بکار می روند که به همراه مش فایبرگلاس ساختاری مسلح و مستحکم بوجود آورده و علاوه بر پرکردن درز مانع از ترک خوردن بتونه در درزها می شود.

بتونه کناف بصورت لایه نازک ۱ تا ۲ میلیمتر اجرا می گردد و بنا به نیاز در صورتی که لازم باشد و با اجرا کردن چند مرحله ای می توان  تا ضخامت حداکثر ۱ سانتی متر از این بتونه استفاده نمود.

بتونه درزگیری کناف ایران

پودر ماستیک کناف ایران ( کی پلاس )

برای دستیابی به یک سطح کاملا صاف و یکدست و نیز یکسان نمودن جنس مواد نهایی سطح قبل از رنگ آمیزی ( به لحاظ یکسان بودن ضریب جذب رنگ و جلوگیری از سایه انداختن ) الزاما باید از پودر ماستیک کناف ایران ( کی پلاس ) در سطح نهایی و بعد از اتمام مراحل درزگیری استفاده نمود.

پودر ماستیک کناف ایران

پودر پرلفیکس کناف ایران (Knauf  Pelfix)

از پودر پرلفیکس کناف ایران که در واقع نوعی چسب می باشد برای نصب صفحات گچی پانل کناف و صفحات مرکب کناف بر روی دیوارها و سطوح بنایی سنتی استفاده می گردد.

پودر پرلفیکس کناف ایران از گچ و مواد افزودنی با خاصیت چسبندگی بالا ساخته شده است.

پودر پرلفیکس کناف ایران (Knauf Pelfix)

بتونه آماده کناف ایران (READYFIX)

بتونه آماده کناف ایران همان ملات آماده بتونه درزگیری کناف بوده که بصورت استاندارد ترکیب و جهت استفاده آماده گردیده است. از بتونه آماده کناف با نوار فایبرگلاس مخصوص جهت درزگیری و پس از آن جهت پوشاندن کل سطح بصورت ماستیک استفاده می گردد و مزایایی چون یکدست شدن کامل سطح و از بین بردن اعوجاج ها و جلوگیری از حالت سایه روشن در رنگ و یکسان نمودن ضریب جذب رنگ را ایجاد می نماید.

بتونه آماده کناف ایران (READYFIX)