آکواپنل ( آکوا پنل ) یا آکواپلاس AQUAPANEL

فروش آکواپنل (آکواپلاس) و اجرای سیستم های ( آکوا پانل ) AQUAPANEL توسط واحد عرضه محصولات آکواپنل ( اکواپنل ) شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) تهران انجام می پذیرد. جهت دریافت آخرین قیمت آکواپنل آکواپلاس و خرید محصول اکواپنل کناف ایران اصلی، با شماره ۰۹۰۲۶۴۵۰۵۴۵ دفتر فروش محصولات کناف ایران ( کی پلاس ) تماس حاصل فرمائید. (قیمت آکواپنل متاثر از نوسانات نرخ ارز می باشد.). صفحات سیمانی ( سمنت برد ) کناف کاملا ضد آب و ضد حریق می باشد.

آکواپنل صفحات سیمانی مسلح با مش فایبر گلس و از جنس سیمان سبک مخصوص است که با تکنولوژی ویژه شرکت AQUAPANEL و با بالاترین کیفیت تولید می گردد. فروش آکواپنل ( آکوا پنل ) صفحات سیمانی اصل وارداتی شرکت کناف آلمان از طریق واحد فروش و اجرای محصولات کناف انجام می گردد. رنگ پانل های سیمانی ( سمنت بورد ) اکوا پنل خاکستری است. صفحات آکوا پنل با توجه به نوع کاربرد و محل استفاده به دو نوع آکواپانل خارجی (AQUAPANEL OUTDOOR) و آکوا پانل داخلی (AQUAPANEL INDOOR) تقسیم بندی می گردند.

آکواپنل کناف
آکوا پنل کناف ایران

 صفحات سیمانی آکواپنل داخلی

از صفحات سیمانی آکوا پنل داخلی می توان در دیوارها و سقف کاذب داخلی ساختمان که در معرض رطوبت قرار می گیرند و یا به مقاومت بالاتری نیاز دارند استفاده نمود. بطور عمومی از این نوع صفحات بیشتر در سرویس های بهداشتی، حمام، استخرها و فضاهای مربوط به سونا و جکوزی استفاده می گردد. آکوا پنل داخلی دارای ضربه پذیری بالا و ضد حریق است.

جزئیات بیشتر فروش صفحات سیمانی آکوا پنل داخلی

صفحات سیمانی آکوا پنل خارجی

فروش و کاربرد صفحات سیمانی آکوا پنل خارجی بیشتر مناسب استفاده در فضاهای بیرونی ساختمان است. به خصوص در نمای خارجی ساختمان که در معرض نور خورشید و اشعه UV و چرخه های مکرر یخبندان و ذوب مجدد آب می باشد استفاده از این نوع صفحات سیمانی اکواپنل بسیار مناسب می باشد. بعد از انجام زیرسازی پروفیل گالوانیزه پنل های سیمانی بر روی آن نصب می گردد. در مرحله بعد تمامی درز ها با ملات مخصوص و مش فایبرگلس پوشیده می شود. در پایان تمامی سطوح با مش فایبر گلس سرتاسری پوشیده شده و بطور یکدست ماستیک می گردد.

جزئیات بیشتر فروش صفحات سیمانی آکوا پنل خارجی

آکواپنل کناف - آکوا پنل کناف ایران - آکوا پانل کناف