عاملیت کناف ایران ( کی پلاس )

عاملیت کناف ایران ( کی پلاس )، شرکت مهندسی آبادبوم در حال حاضر نمایندگی وعاملیت رسمی فروش کناف ایران ( کی پلاس ) بوده و دارنده گواهی نامه اجرای عاملین کناف ایران می باشد. این شرکت متشکل از مهندسین مجرب عمران و معماری است که از سال ۱۳۸۲ در زمینه ساخت و ساز خشک کناف ایران فعال است. از سال ۱۳۸۹ با کسب نمایندگی رسمی از شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) به فروش و اجرای محصولات کناف ایران +K و اجرای مشغول است.

نمایندگی کناف ایران ( کی پلاس )

نمایندگی کناف ایران ( کی پلاس )، شرکت آبادبوم با پشتوانه رزومه قوی و اجرای ساختارها مطابق با استاندارد کناف ایران ( کی پلاس ) عاملیت و نمایندگی رسمی کناف ایران را دریافت نمود. این شرکت با اولویت مشتری مداری، علاوه بر رضایت کارفرمایان، هرساله بالاترین رتبه فنی را از واحدهای ارزیابی کناف ایران +K دریافت نموده است. تا کنون، این شرکت صدها هزار متر مربع انواع ساختارهای کناف ایران (کی پلاس ) را در استان های مختلف کشور عزیزمان اجرا نموده است.

عاملیت +K

شرکت آبادبوم دارای کادر مجرب فروش و مهندسین عمران و معماری متخصص کناف ایران کی پلاس است. این شرکت مشاوره طراحی ساختارهای کناف، فروش محصولات کناف ایران +K، اجرای تخصصی کناف و نظارت بر اجرای ساختارهای کناف ایران را ارائه می دهد.

شرکت آبادبوم عضو منتخب عاملین کناف ایران در استان تهران و البرز است. آبادبوم همواره خود را به اصول کاری و اخلاقی، هم افزائی برند کناف ایران +K و حصول رضایت مشتریان، متعهد می داند. پروژه های این شرکت از بدو شروع تحت نظارت عالیه بازرسین شرکت کناف ایران ( کی پلاس ) قرار می گیرد.

نمایندگی +K

شرکت آبادبوم مجموعه ای از مهندسین عمران و معماری ساختمان بوده که با نگاه صرفا بازاری به مقوله ساخت و ساز خشک مخالف است. آبادبوم رعایت اصول مهندسی و ضوابط مربوطه را مقدم قرار می دهد و همین امر آن را از سایر فعالان در این زمینه متمایز می سازد. نگاهی که با توجه به زلزله خیز بودن کشورمان و وقوع حوادث مختلف آتش سوزی و ریزش ساختمان ها، از اهمیت فراوانی برخوردار است.

شرکت آبادبوم عاملیت مورد تائید کناف ایران جهت اجرای پوشش های ضد حریق سازه های فولادی مطابق با ضوابط سازمان آتش نشانی ایران است.

این شرکت آمادگی دارد تا خدمات طراحی متناسب با ساختار اجرائی و اجرای استاندارد سیستم های کناف ایران را به کارفرمایان صنعت ساختمان ارائه نماید.

امید است با ایفای نقش خود در اعتلای کیفیت اجرائی صنعت ساختمان ثمربخش واقع گردیم.

عاملیت و نمایندگی کناف ایران ( کی پلاس )
شرکت کناف

شرکت آبادبوم