دیوارهای جداکننده کناف ایران (پارتیشن)

دیوارهای جداکننده کناف ایران (پارتیشن) از نوع دیوارهای غیرباربر می باشند . در تقسیم بندی فضاهای داخلی ساختمان و نیز ایجاد دیوار بصورت مقاوم در برابر حریق (با پانل های FM و ساختار ویژه) و یا دیوارهای مقاوم در برابر رطوبت (با پانل های MR) مورد استفاده قرار می گیرد.

این دیوار ها دارای قاب فلزی سرد نورد شده و لایه پانل های گچی برای روکش بوده که قابلیت استفاده از عایق های صوتی و حرارتی داخل دیوار وجود دارد. درزهای پانل ها در آن با بتونه درزگیری کناف پوشش داده شده و هر نوع پوشش نهایی دیوارهای سنتی (از جمله رنگ آمیزی، کاغذ دیواری، کاشی و غیره) روی آن اجرا می گردد.

دیوارهای جداکننده کناف ایران (پارتیشن)

انواع دیوارهای جدا کننده کناف ایران

دیوار جدا کننده W111 کناف

ساختار این دیوار شامل یک ردیف زیرسازی فلزی با ضخامت های ۵و ۷و ۱۰ سانتی متری و یک لایه پانل بر روی آن می باشد و ساده ترین نوع دیوار جداکننده کناف می باشد.

ضخامت نهایی این دیوار از ۵/۹ سانتی متر تا ۵/۱۳ سانتی متر متغیر می باشد.

جزئیات بیشتر دیوار پارتیشن W111 کناف ایران

دیوار جدا کننده W111 کناف

دیوارهای جداکننده W112 کناف

ساختار این دیوار شامل یک ردیف زیرسازی فلزی با ضخامت های ۵و ۷و ۱۰ سانتی متری و دو لایه پانل از هر طرف دیوار روی آن می باشد و برای مکان هایی کاربرد دارد که نیاز به مقاومت بالاتر سطح دیوار و امکان ضربه خوردن ان وجود دارد (مانند راه پله، راهرو، مدارس، بیمارستان ها و غیره).

دیوارهای جداکننده W112 کناف

جزئیات بیشتر دیوار پارتیشن W112 کناف ایران

 

دیوارهای جداکننده W115 کناف

ساختار این دیوار شامل دو ردیف زیرسازی چسبیده به هم (یک لایه فوم بین سازه ها قرار می گیرد)بوده و در جاهایی کاربرد  دارد که عایق صوتی قابل توجه مدنظر بوده باشد و از هر طرف سازه ها نیز دو ردیف پانل نصب می گردد. با توجه به مقاومت فیزیکی خوب و عایق خوب صوتی و حرارتی، برای دیوارهای جداکننده واحدهای مسکونی و اداری و اتاق های هتل ها و بیمارستان ها بسیار مناسب می باشد.

جزئیات بیشتر دیوار پارتیشن W115 کناف ایراندیوارهای جداکننده W115 کناف

 

 

 

دیوارهای جداکننده W116 کناف

این دیوارها نیز شامل دو ردیف زیرسازی موازی با هم است که با فاصله ای مشخص که برای عبور تاسیسات مورد نیاز است از هم قرار می گیرند . در داخل سازه ها نیز می توان از عایق پشم معدنی استفاده نمود و از سمت بیرونی در هر طرف دو لایه پانل قرار می گیرد.

این نوع دیوار کناف مناسب سرویس های بهداشتی که حجم لوله و تاسیسات داخل دیوارها زیاد است و نیز داکت های تاسیساتی می باشد . البته در مورد کاور کردن بادبندها در داخل ساختمان هم کاربرد دارد.

دیوارهای جداکننده W116 کناف

جزئیات بیشتر دیوار پارتیشن W116 کناف ایران