سقف کاذب سرویس بهداشتی
سقف کاذب سرویس بهداشتی
دسامبر 9, 2018
معرفی آبادبوم به عنوان شرکت برتر سقف کاذب و کناف در ایسنا
دسامبر 25, 2018
سقف کاذب سرویس بهداشتی
سقف کاذب سرویس بهداشتی
دسامبر 9, 2018
معرفی آبادبوم به عنوان شرکت برتر سقف کاذب و کناف در ایسنا
دسامبر 25, 2018

با ویژگی های دیوار و سقف کاذب کناف بیشتر آشنا شوید

شرکت آباد بوم “کناف ایران” به عنوان نمایندگی رسمی فروش و ارائه محصولات کناف آلمان، انواع دیوار جداکننده و پوششی و همچنین سقف کاذب یکپارچه و مشبک کناف و  AMF  را در ایران ارائه میکند.

محصولات تولید شده توسط برند کناف KNAUF چه ویژگی ها و کاربرد هایی دارد؟

دیوارهای جداکننده (پارتیشن)

دیوارهای جداکننده کناف ایران (پارتیشن) از نوع دیوارهای غیرباربر می باشند . در تقسیم بندی فضاهای داخلی ساختمان و نیز ایجاد دیوار بصورت مقاوم در برابر حریق (با پانل های FM و ساختار ویژه) و یا دیوارهای مقاوم در برابر رطوبت (با پانل های MR) مورد استفاده قرار می گیرد.

این دیوار ها دارای قاب فلزی سرد نورد شده و لایه پانل های گچی برای روکش بوده که قابلیت استفاده از عایق های صوتی و حرارتی داخل دیوار وجود دارد. درزهای پانل ها در آن با بتونه درزگیری کناف پوشش داده شده و هر نوع پوشش نهایی دیوارهای سنتی (از جمله رنگ آمیزی، کاغذ دیواری، کاشی و غیره) روی آن اجرا می گردد.

دیوارهای پوششی

دیوارهای پوششی کناف ایران ساختارهایی هستند که به عنوان پوشش نهایی بعد از سفت کاری ساختمان و جایگزینی گچ و خاک و سفیدکاری قرار می گیرند و دارای خصوصیات زیادی از جمله عایق صوت ، عایق حرارت و شکل پذیری از نظر طراحی می باشند و در دو دسته دیوارهای پوششی کناف با سازه و یا بدون سازه تقسیم بندی می شوند.

سقف های کاذب مشبک

سقف های کاذب مشبک کناف ۶۰*۶۰ کناف ایران متشکل از سازه های سپری شکل که دهانه هایی با ابعاد ۶۰*۶۰سانتی متری می سازند و بوسیله آویز فنری دوبل مخصوص به سقف متصل می گردند و در داخل آنها تایل های گچی و یا مینرال (مواد معدنی AMF) قرار می گیرد بوده و فضایی که مابین سقف کاذب و سقف اصلی ایجاد می گردد بستر مناسب عبور تاسیسات مکانیکی و الکتریکی می باشد.

از مزایای عمده سقف کاذب کناف می توان به : دسترسی سریع و آسان به تاسیسات پشت سقف، سبک بودن، مقاوم در برابر زلزله و مقرون به صرفه بودن اقتصادی اشاره نمود.

سقف های کاذب یکپارچه کناف ایران

سقف های کاذب یکپارچه کناف ایران سیستم هائی متناسب با علم روز و شامل زیرسازی با پروفیل های سرد نورد شده گالوانیزه سبک و پانل های کناف ایران (گچ برگ) بوده که جایگزین بسیار مناسب برای سقف های کاذب سنتی ( رابیتس و گچ ) می باشند و به علت برتری های فراوان مانند: وزن بسیار کمتر ، سرعت نصب بسیار بالاتر ، مقرون به صرفه بودن از لحاظ اقتصادی ، پرت و دور ریز کمتر ، مقاوم بودن در برابر زلزله، عایق صوتی و حرارتی مناسب و غیره برای استفاده به عنوان سقف کاذب بسیار مناسب و حائز اهمیت می باشد.

پوشش های محافظ در برابر حریق کناف ایران

پوشش های محافظ تیر و ستون  با صفحات مقاوم در برابر حریق کناف ایران مطابق با آیین نامه های ساختمانی باید سازه های فلزی در قسمت تیرها و ستون ها مقاوم در برابر حریق تا مدت معینی باشندو بدین منظور یکی از روش های استفاده از صفحات مقاوم در برابر حریق کناف ایران FR یا FM   می باشد.

ورمی پلاستر knauf vermiplaster

ورمی پلاستر از محصولات شرکت کناف ایران مواد پایه گچی مقاوم در برابر حریق می باشد که عمدتا از گچ، ورمی کولیت، پرلیت و دیگر افزودنی ها ساخته شده است.

ورمی پلاستر کناف ایران در دسته محصولات حفاظت در برابر حریق غیرعامل قرار می گیرد و در هنگام آتش سوزی از سازه فولادی ساختمان در برابر حریق و افزایش دما تا اطفاء حریق و تخلیه نمودن ساختمان محافظت می کند تا سازه بر اثر افزایش دما تغییرشکل نداده و موجب فروریزی نشود.

محصول ورمی پلاستر کناف ایران جهت اجرا بصورت پوشش ضد حریق اسکلت فولادی ساختمان دارای استانداردهای ۱- ۱۲۰۵۵و استانداردهای بین المللی ۱- BS8202 و ۴-۱۳۳۸۱ BSEN می باشد.

سیستم های آکوا پانل AQUAPANEL

صفحات سیمانی آکواپنل داخلی ؛ از صفحات سیمانی آکواپنل داخلی می توان در دیوارهای داخلی ساختمان و یا سرویس های بهداشتی و یا استخرها استفاده نمود.

صفحات سیمانی آکواپنل خارجی؛ صفحات سیمانی آکواپنل خارجی مناسب استفاده در فضاهای بیرونی ساختمان و نمای ساختمان که در معرض نور خورشید و چرخه های مکرر یخبندان و ذوب مجدد آب می باشند استفاده نمود.

آشنایی بیشتر با برند کناف KNAUF

شرکت کناف یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستمهای ساخت و ساز خشک در جهان می‌باشد. این شرکت در سال ١٩٣٢ در آلمان تأسیس شد و اکنون با داشتن بیش از ١۵٠ کارخانه در ٣٧ کشور جهان و ١٨٠٠٠ نفر نیروی کار، به صورت یک گروه عظیم صنعتی در سطح بین المللی فعالیت می‌نماید.

کناف ایران

شرکت کناف ایران، شاخه تولیدی کناف در ایران است. شرکت کناف ایران با ظرفیت تولید بالای بیست و دومیلیون متر مربع در سال، اولین و بزرگترین تولید کننده سیستمهای ساخت و ساز خشک در ایران می‌باشد.

این شرکت علاوه بر تأمین نیازهای داخلی، محصولات خود را به بیش از ١١ کشور همجوار صادر می‌نماید و تا کنون سه بار صادر کننده نمونه کشور شده است.

شرکت آبادبوم

شرکت فنی و مهندسی آبادبوم که در حال حاضر نمایندگی و عاملیت رسمی فروش کناف ایران و دارنده گواهی نامه اجرای کناف می باشد ، مجموعه ای است از مهندسین مجرب عمران و معماری است که از سال ۱۳۸۲ در زمینه سیستم های ساخت و ساز خشک کناف ایران مشغول بکار بوده و در نهایت از سال ۱۳۸۹ تحت عنوان شرکت آبادبوم و با کسب عاملیت رسمی از شرکت کناف ایران به امر فروش محصولات کناف و اجرای پروژه های ساختمانی کناف مشغول شده است.

شرکت آبادبوم دارای کادر مجرب و متخصص فروش و مهندسین عمران و معماری دوره دیده و دارای مدارک نظارتی کناف ایران بوده و خدمات مشاوره در طراحی ساختارهای مناسب کناف ، بهینه سازی قیمت تمام شده (با انتخاب ساختار مناسب و استاندارد) فروش کلیه محصولات ارائه شده کناف ایران ، اجرای تخصصی ساختارهای استاندارد کناف ایران ( با اکیپ های نصب دارای مدارک معتبر آموزشی نصب ساختار های کناف ) و نظارت چند لایه بر اجرای صحیح ساختارهای کناف را به مشتریان و پروژه های معتبر ساختمانی ارائه می دهد.

شرکت آبادبوم عضو کارگروه منتخب عاملین کناف استان تهران و البرز بوده و همواره خود را به اصول کاری و خط مشی کناف ایران که همان هم افزائی برند کناف با حصول رضایت مشتریان می باشد متعهد می داند و پروژه های این شرکت از بدو شروع تحت نظارت عالیه بازرسین شرکت کناف ایران قرار می گیرد.

مشاهده خبر در خبرگزاری مشرق نیوز